Veterinární ordinace RPVET

Veterinární klinika s pohotovostí v Plzni

Veterinární ordinace RPVETStejně jako člověk i zvíře potřebuje během svého života lékařskou péči. Za tu je přímo odpovědný jeho majitel. A který páníček by nechtěl pro svého mazlíčka to nejlepší?

Pokud jste z Plzně a okolí, nepřehlédněte veterinární kliniku RPVET. Zde vašim domácím společníkům poskytnou kvalifikovanou péči lékaři s dlouholetou praxí v interní, preventivní i akutní medicíně. Do portfolia služeb je zařazena klinická a laboratorní diagnostika, zobrazovací metody (RTG a ultrasonografie), chirurgie měkkých tkání, dermatologie, preventivní stomatologie, gynekologie, porodnictví, andrologie, urologie, diagnostika a terapie dalších orgánových soustav. Navíc úzce spolupracují i s dalšími odbornými veterinárními lékaři.

Nejen prevence

Majitelé domácích zvířat nechodí k veterináři jen na nezbytná očkování a pravidelné prohlídky. V životě každého zvířete můžou nastat nepředvídatelné zdravotní komplikace nebo úraz. V takové chvíli je odborník s kvalitním zázemím k nezaplacení. Najít veterináře, na kterého se můžete kdykoli spolehnout, není zrovna jednoduché. Zejména mimo běžnou ordinační dobu.

Veterinární ordinace RPVET v Plzni svým klientům nabízí nadstandardní služby celých 24 hodin denně a to formou veterinární pohotovosti. Volejte kdykoli je lékařský zásah nezbytný na telefonní číslo 777 802 165.

Spokojení pacienti

Díky prostému lidskému přístupu, profesionálnímu řešení každého případu a lásky ke zvířatům se do ordinace s důvěrou vracejí nejen spokojení majitelé, ale i malí pacienti. Ostatně galerii vděčných zvířátek si na webu plzeňské veteriny hrdě vyvěšují.

Doplňkový sortiment

A protože lékaři dobře vědí, jak je správná péče pro zvířata důležitá, nabízejí na klinice zároveň také krmiva a potřeby pro psy, kočky, fretky, hlodavce i koně. Celý sortiment je zároveň dostupný on-line v eshopu kliniky.

Umístění veterinární kliniky RPVET v Plzni

Dopravní dostupnost kliniky je snadná automobilem i veřejnou dopravou. Sídlí v městské části Plzeň-Bory na adrese Dvořákova 9 blízko výpadovky směrem na Přeštice a Klatovy.  Sousedí se známou nemocnicí Dr. Mulače.

Parkovat lze buďto na přilehlém parkovišti nebo na ulici před klinikou.

K veterinární klinice vás doveze tramvajový spoj č. 4 směrem na Bory.

 

Pošlete článek do světa: