granule pro psy

Superpremiové granule za nejlepší cenu

Každé zvíře potřebuje přísun kvalitního krmiva pro udržení kondice a dlouhodobého zdraví. Mnozí chovatelé psů a koček dávají přednost krmení svých domácích mazlíčků masem. Aby zvířátkům zajistili správné dávkování potřebných živin a vitamínů, musí k masu přidávat různé doplňky stravy. Tato metoda je náročná na čas a znalosti optimálního dávkování pro konkrétní zvíře, nehledě na nutnost skladování čerstvého masa.

Kvalitní granule

Mnohem ekonomičtějším způsobem je krmení granulemi pro kočky a psy s vyváženým zastoupením všech potřebných složek. Při výběru kvalitních granulí pro svého domácího mazlíčka pečlivě čtěte složení. Sledujte poměr bílkovin a pokud má vaše kočka či pes alergii na některou složku, kontrolujte její zastoupení.

Výhradně hyperalergenní suroviny obsahuje například řada českého výrobce granulí Brit Care. Jedná se o superprémiové krmivo obohacené lososovým olejem, který dodává zvířeti omega-3 mastné kyseliny. Ekonomická řada Premium rovněž splňuje vysoké požadavky na vyvážené nutriční parametry složení granulí.

Kvalitní neznamená drahé

Chcete pro svého psa či kočku jen to nejlepší? Není třeba ruinovat domácí rozpočet. Dopřejte jim kvalitu za přijatelnou cenu. My jsme pro vás vyhledali výhodnou cenu granulí Brit Care na českém trhu v eshopu specializovaném na krmiva a další produkty pro zvířata – www.krmeni.cz.

Pošlete článek do světa: