obchod

Přírodní krmivo Acana – kvalitní strava pro vašeho psa

Jaké vybrat psímu miláčkovi krmivo, aby byl zdravý, spokojený a šťastný, aby se mu leskla srst, měl pěkné zuby a zdravé klouby, aby mu chutnalo? To jsou otázky, na které hledá odpověď každý chovatel, ať má doma psa sportovního, pracovního nebo gaučového.

Internetový obchod SpokojenýPes.cz má ve své široké nabídce chovatelských potřeb také léty prověřené kvalitní krmivo kanadské firmy Acana. Krmení této značky je vyráběno pouze z čerstvých a přírodních surovin, neobsahuje pšenici, kukuřici ani lepek. Protože pes je masožravec, obsah masa (kuřecího, jehněčího nebo lososa) je velmi vysoký – 60%. K masu se přidává ovesná mouka a rýže, aby krmivo neobsahovalo zbytečně vysoké dávky sacharidů. Pro zdravý vývoj pejsků se přidává také ovoce, zelenina a bylinky, jako je měsíček lékařský, brusinky, ženšen, lněné semínko, čekanka, mořské řasy atd.

Krmiva Acana pro všechny věkové skupiny

Pejsci v různých etapách svého života mají různé potřeby a jejich výživa by je měla zohledňovat. Proto firma Acana vytvořila tři řady granulí – pro štěňata, dospělé psy a psí seniory. Acana Puppy&Junior se vyznačuje vysokým obsahem proteinů a nízkým obsahem sacharidů, aby lépe odpovídala přirozené stravě štěňat. Acana pro štěňata je vyrobena z volně chovaných kuřat, celých vajec z místních farem a z tichomořského lososa, nezmražených a bez použití konzervantů. Řada granulí Acana Dog Adult, která je určena dospělým psům, obsahuje prvotřídní živočišné suroviny (celých 55%). Psí důchodci si pochutnají na granulích Acana Senior Dog, které prodlouží jejich zdraví, a tím i život.

Pošlete článek do světa:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email