pamlskovník.cz

Pamlskové mixy pro pejsky

pamlskovník.czPamlsek jako odměna

Každý pejsek rád mlsá. Pamlsky jsou pro psa nejlepší odměnou za splněný úkol při nácviku dovedností. Pro chutnou dobrůtku tak udělá pro svého pánečka cokoli, rád a ochotně. Jestliže budete mít dostatečnou zásobu rozmanitých pamlsků, pejskovi se snadno nepřejí. Pestrý výběr vám vždy zaručí jeho pozornost.

Kvalita psích pamlsků

Pokud chcete svého pejska odměnit nějakou chutnou maličkostí, vybírejte, stejně jako při nákupu krmiva, podle složení a kvality. Vyhněte se suchému rohlíku a jiným lidským jídlům, ty vašemu pejskovi nic dobrého nepřinesou. Ani klasické krmné piškoty nejsou dlouhodobě vhodným pamlskem. Nabídněte pejskovi kvalitní pamlsky speciálně vyrobené pro psy s výrazným podílem masa.

Při výběru psích pamlsků buďte ostražití, ne všechny jsou vyráběné v dostatečné kvalitě. Věnujte pozornost složení, pokud obsahují dochucovadla, stabilizátory a další přidané chemické složky, nejsou vhodnou volbou pro zdraví vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Kde dobře nakoupit

Pamlsky pro psy lze koupit prakticky v každé kamenné i internetové prodejně s krmivem a potřebami pro zvířata. Ne vždy je ovšem prodejna zásobena těmi kvalitnějšími druhy. Nabídka bývá jednostranná a složení se příliš neřeší. Novinkou na českém trhu je služba přesně šitá na míru potřebám pejsků a jejich zodpovědným majitelům, kterým není zdraví jejich miláčka lhostejné. Specializovaný internetový prodejce Pamlskovník.cz nabízí opravdu rozmanitý výběr a na kvalitě nabízených pamlsků si zakládá.

V nabídce naleznete:

  • Masové pamlsky obsahující až 95% masa
  • Pamlsky z buvolí kůže
  • Sušenky pro psy
  • Dentální pamlsky pro zubní hygienu

Pro jednodušší a rychlejší výběr Pamlskovník.cz sestavil pro své zákazníky balíčky těch nejlepších pamlsků, které vašemu pejskovi budou zaručeně chutnat. Balíčky jsou nabízeny ve třech velikostech.

Samozřejmě si zákazník může namixovat pamlsky podle svého vlastního výběru z nabízených položek. Každý majitel ví, co jeho pejskovi nejvíce chutná a jakou obměnu pamlsků uvítá.

Buďte svému nejlepšímu příteli zodpovědnými partnery.

 

 

Pošlete článek do světa: