Eukanuba Shop

Granule vyvinuté psovi na tělo

Eukanuba Shop

Každý pes má své specifické potřeby. Jeden čas tráví nejraději ve společnosti svého pána doma na gauči, jiný je vytrvalým aportovačem odhozených míčků, další vláčí svého člověka na vyčerpávající dlouhé procházky. Psi procházejí během svého života fázemi od štěněte, mladého střeštěného puberťáka, rozvážného společníka až po stařečka na zaslouženém odpočinku.

Je tedy zřejmé, že nároky psího organismu na přijímanou potravu budou různé a odvíjí se právě podle aktuálního stavu konkrétního psa. Majitel stojí před otázkou jaké krmivo vybrat a zajistit pro svého nejlepšího přítele vyvážený přísun důležitých látek.

Originální receptury vyvinuté dokonale pro potřeby každého psa jsou doménou světové špičky výrobce granulí značky Eukanuba. Společnost je průkopníkem v novým postupech a vyznává názor, že pro psa jsou cennější proteiny přijímané z masa než obilovin. Které konkrétní granule vybrat svým zákazníkům poradí průvodce výběrem krmiva Eukanuba přímo na webu oficiálního distributora.

Například štěně malého plemene má zcela odlišnou růstovou křivku než štěňata velkých plemen. Řada Eukanuba Puppy proto nabízí výběr granulí speciálně pro malá, střední a velká plemena. U granulí pro dospělé psy Eukanuba Adult je paleta opravdu pestrá: od malých plemen po velká, s atraktivními příchutěmi i speciálními krmivy pro psy bojující s nadváhou.

Specialitou jsou granule namíchané přímo pro určité plemeno, v současné nabídce je 10 nejoblíbenějších psích plemen. Za zmínku také stojí granule pro starší pejsky pokrývající speciální nároky na výživu k udržení dobré kondice. Řada granulí pro citlivé zdraví napomáhá řešení konkrétního zdravotního hendikepu a granule pro fyzický výkon doplňují vydanou energii velmi aktivním psům.

Svěřte dobrou kondici svého psa do rukou odborníků na slovo vzatých.

Pošlete článek do světa: