Rubriky
bengálská kočky mainská mývalí přehled CHS

CHS Disguised Angel*CZ

CHS Disguised AngelCZ

O nás:

Jsme malá CHS sídlící v krásném prostředí Jizerských hor.Naše kočičky s námi žijí v rodinném domku se zahradou, kde mají voliéru, z níž mohou bezpečně pozorovat svět kolem. Mají celodenní péči, žijí pohromadě s našimi malými dětmi a proto ani koťátka od nás v novém domově jen tak něco nepřekvapí. Já jsem si vybrala plemeno Maine Coon a pro „bengálky“ se nadchl můj syn Jakub.

Náš plán je odchovávat nejen typové jedince,ale hlavně kamarády se skvělou povahou, kteří budou svým novým pánům dělat jenom radost a nic je v novém domově nepřekvapí.


web: www.disguised-angel.cz

jméno: Vendula Šimonová

e-mail: tokomiom@seznam.cz

město: Desná v Jizerských horách

chovaná plemena: mainská mývalí, bengálská

Rubriky
kočky mainská mývalí přehled CHS

CHS Nelly Ness*CZ

NellyNessO nás:

Před více jak 15 lety jsme doma podlehli kouzlu polodlouhosrstého domácího kocoura, který byl svébytnou a inteligentní osobností. Po celou dobu jsme pokukovali po všech plemenech a pouze jedno splňovalo naše představy – Mainská mývalí. A tak v roce 2008 přišel do naší domácnosti první „main“ a s ním i chuť se věnovat rozvoji tohoto krásného plemene.

Kočičáci žijí s námi v domácnosti – přesněji mi s nimi v jejich a jednou za čas se u nás narodí koťátka, kterým se snažíme dát maximum veškeré péče, tak aby v nových domovech z nich měli radost a byli jim dokonalými společníky. Naše kočičáky můžete potkat i na výstavách, kde nám dělají radost a sem tam něco vyhrají … ale není to pro nás prioritou. Prioritou je hlavně mít a vychovávat zdravé, sebevědomé a extrovertní zástupce toho to plemene.


web: www.mainskamyvali.cz

jméno: Jana a Adéla Justovy

e-mail: nellyness.mainecoon@gmail.com

město: Praha

chovaná plemena: Mainská mývalí kočka

Rubriky
kočky mainská mývalí přehled CHS

CHS Sudden Blazing, cz

O nás:

Chovateli jsme se stali neplánovaně, spíše „to“ přinesl život. Kočky chováme, protože je zbožňujeme! Nemáme žádné klece ani oddělené místnosti, naše kočky jsou naši kamarádi a žijí s námi spoleně v bytě, spějí s námi v posteli apod, byt je jim naprosto přizpůsoben a to tak, aby měly vše co potřebují a aby byly šťastné.

Kastrované kočky ze stanice „nevyhazujeme“, všechna naše zvířata zůstávají u nás i když už nemají potomky! Koťátka neprodáme každému kdo přijde, ale snažíme se vybírat ty nejlepší lidi a ty nejlepší domovy.


web: www.suddenblazing.estranky.cz

jméno: Lenka Koblížková

e-mail: kelkerke@seznam.cz

tel: 605422775, 604593882

město: Praha (Louny)

chovaná plemena: Mainská mývalí kočka, kočka domácí

 

Rubriky
kočky mainská mývalí přehled CHS

CHS Perla Moravy, cz

O nás:

Prozatím malá CHS ležící v srdci Litovelského Pomoraví, která se postupně bude rozrůstat.


web: www.perlamoravy.cz

e-mail: Milerova.Z@seznam.cz

město: Bílá Lhota – Měník

chovaná plemena: Mainská mývalí kočka